~

Nejenom jóga, ale veškerý čas strávený ve Tvé přítomnosti je pro mne vždy vítaným zklidněním. Je to čas , kdy ke mně proudí energie , která vyvolává pozitivní myšlenky a naplňuje mne hlubokými láskyplnými pocity ke svým všem bližním.  Problémy se mi ukazují v jiném světle a většinou je to světlo nicotnosti problému, který jsem si sama v sobě vystavěla do obludného rozměru. Navíc vždy po delší době ve tvé přítomnosti a po čase stráveným jógou s tebou vidím své vlastní chyby , které jsem v neuváženosti , netrpělivosti  a stresu udělala nebo se jich dopustila na jiných.  Po praktikách s Tebou jsem vždy naladěná tak pozitivním myšlením, že mám kus i na rozdávání dál. Jak říkám pokaždé pro mne jsi zhmotněním anděla, který napravuje rovnováhu dobra a lásky proti současnému světu.
Mám Tě moc ráda.
JUDr. Ivana Syrůčková

Pro mě osobně jsi vzpruha, bytost s respektem, co mi dodává energii (oproti velké škále těch, co mi ji ubírají), tvůj hlas, pohled na tebe a praxe s tebou je očista mojí zanesené a také bolavé duše. Čas strávený s tebou je čas smysluplný, podnětný a plný naděje, že mi bude lépe. Přestože jsem oheň, bytí s tebou mě utiší, zklidní a pomůže k usebrání. 
Odcházím z praxe a vím, že všechno má svůj smysl. 
Lenka Pavlovská, soudkyně 

Moc Ti  děkuji za krásný a mysteriózní týden, taková hloubka,všichni na této planetě by k vám měli alespoń jednou povinně!
Katerina Rosenberger
Trenérka tenisu, Německo

Během Navaratri jsem se cítila na Sklenářce jako znovuzrozená. Měla jsem pocit "that I came home", nejenom nádherným prostředím,ale hlavně společenstvím podporujících milujícich žen, s kterými jsme sdílely výborné jídlo, ticho, meditaci, kouzlo manter a mnoho dalších mňamek. Každá přítomná žena mě něco naučila, něčím mě inspirovala, něčím nastavila zrcadlo. Jsem vděčná, že jsem mohla být součástí této výjímečné oslavy ženství a plánují se účastnit každý rok. Děkuji, Kamilo, za společenství, které si vytvořila. 
Barbora Morávková
Ajurvédská terapeutka